ciekawa osobowość w @cafelokomotywa rozmawiamy o kobietach i fenomenie

G: Witamy dzisiaj w niedzielne popołudnie w Cafe Lokomotywa na dworcu PKP w Otwocku. Oto dzisiaj mój kolejny klient, ciekawa osobowość, dużo pozytywnej energii i taki fenomen i pytanie do niego. Przychodzi do mnie od pewnego czasu i zauważyłem że bardzo często towarzyszą mu kobiety. Szczupłe, puszyste, energetyczne, atrakcyjne, mądre. I to jest taki fenomen. Ja zawsze miałem problemy z kobietami, nie potrafiłem łapać z nimi kontaktu, a tutaj obserwuję od pewnego czasu u Ciebie właśnie ten fenomen. Jak to się dzieje? I opowiedz mi, opowiedz moim sluchaczom jak to się dzieje, że taki człowiek jak Ty tak przyciąga do siebie tak różne, niesamowite kobiety?
super
witam
T: Znaczy… ciężko na pewno bo ja wiele razy zastanawiałem się sam nad tym. Ale sądzę, że jest parę aspektów które udałoby mi się wyróżnić w tej kwestii. Też było parę razy, kiedy sam próbowałem się tego dowiedzieć konsultując to właśnie z częścią przynajmniej z tych kobiet. Właśnie dlaczego w zasadzie spędzają ze mną czas? Co takiego jest we mnie? Wedle ich odpowiedzi chodzi między innymi o pewien rodzaj dżentelmeńskiego zachowania. O skupianie się na ich osobie, o bycie kulturalnym względem nich. Może nie dokładnie w takim staromodnym stylu ale coś w okolicach właśnie tego rodzaju postępowania.
G: Czyli podawanie ręki, otwieranie drzwi… T: Oczywiście G: Czyli to jest Twój sukces? Że wokół siebie przyciągasz, wokół Ciebie jest tyle kobiet, które się zmieniają, które Cię słuchają, podziwiają, bo ja to obserwuję czasem.
T: To znaczy to… *obopólny śmiech* …ok, wierzę ale żeby nie było, że to… to nie jest mój cel. To ja nie, ja świadomie nie skupiam się na tym żeby… G: Żeby je poderwać T: Tak! To nie jest absolutnie tutaj to, co chcę osiągnąć. Po prostu… no co zrobisz. Tak mi wychodzi, że Dobrze się dogaduję z kobietami i widocznie One ze mną też i na pewno częścią, bo nie całym ale częścią tego sukcesu jest właśnie to dżentelmeńskie, że tak to nazwę, zachowanie.
G: Czyli, jeżeli miałbyś się podzielić z mężczyznami tym, jak przyciągać do siebie kobiety, jak utrzymywać z nimi dobre stosunki, czy zapraszać na kolacje ze śniadaniem, na przykład, to są właśnie to, o czym mówisz, bycie dżentelmen, bycie naturalnym, słuchanie T: Na pewno ale warto zaznaczyć że to nie jest jakaś specyficzna kwestia w przypadku kobiet. Po prostu to są warunki dobrego i odpowiedniego, że tak powiem, obcowania z kimkolwiek, czy to jest osoba tej samej, czy przeciwnej płci. Po prostu szacunek jest kluczem do współżycia z kimkolwiek. Wszystko się powinno opierać na szacunku nawet względem nieprzyjaciół. I wtedy naprawdę można być lubianym i szanowanym przez inne osoby. O to tak naprawdę tutaj chodzi.
G: Tak Cię słucham i aż zrobiło mi się tak miło tak się rozmiziałem. Ale tak, ja się z Tobą w pełni zgodzę. Gdy dajesz dobrą energię to dobra energia wraca i dzięki temu wokół Ciebie jest mnóstwo kobiet i co chwila jakaś inna dama zasiada przy Twoim boku. Bardzo Ci dziękuję, życzę Ci udanej niedzieli, pozdrawiam! T: Dziękuję, wzajemnie
Grzegorz miszewski i LN www.cafelokomotywa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *